V rámci projektu Systém podpory profesního rozvoje učitelů a ředitelů (SYPO) vyhlašuje NIDV výběrová řízení na pozice do nově vznikající národní úrovně kabinetů Matematika a její aplikace, Český jazyk a literatura a Informatika a ICT a pro členy nově vznikající Stálé konference ředitelů.

Hlavním cílem kabinetů je vytvořit prostor pro odborný růst a profesní rozvoj pedagogických pracovníků prostřednictvím setkávání a výměny zkušeností. Hledáme učitele 1. a 2. stupně ZŠ, učitele středních škol a zástupce vedení škol. 

Posláním Stálé konference ředitelů je podpora profesního rozvoje ředitelů a členů vedení škol. Stálá konference bude rozdělena do sekcí podle druhů škol, tedy na sekce pro MŠ, ZŠ, SŠ/VOŠ a ZUŠ. Hledáme zástupce odborné veřejnosti, ředitele a zástupce ředitelů škol. V rámci projektu budete mít možnost ovlivnit budoucí směřování českého školství.

 

Národní kabinety

Oznámení o vyhlášení VŘ Národní kabinet Český jazyk a literatura

Oznámení o vyhlášení VŘ Národní kabinet Matematika a její aplikace

Oznámení o vyhlášení VŘ Národní kabinet Informatika a ICT

Stálá konference ředitelů

Oznámení o vyhlášení VŘ Stálá konference ředitelů – odborná veřejnost, školské asociace, profesní sdružení ředitelů škol

Oznámení o vyhlášení VŘ Stálá konference ředitelů – ředitel či zástupce ředitele škol

Vaše případné dotazy rádi zodpovíme:

  • Národní kabinety: Josef Slovák, TM KA Kabinety, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Šárka Sáblová, Metodik specialista KA Kabinety, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Stálá konference ředitelů: Tereza Bořecká, TM KA Management, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.